תזונה לגוף ולנשמה

יום שלישי | 20:00
קריות

"אנו לא ניזונים ממה שאנו אוכלים, אלא ממה שאנו מעכלים" (חורחה אנחל ליברגה)
כולנו אוכלים מהרגע שנולדנו ולכן זו אחת הפעולות הכי שגרתיות שלנו. האוכל הוא זמן מסך מצוין, הוא מעסיק אותנו כשמשעמם והוא האירוע המרכזי בכל מפגש משפחתי או חברתי! אך התפקיד הכי חשוב של האוכל הוא להזין אותנו! כיצד נוכל להשתמש בפעולה הפשוטה של אכילה כדי ללמוד להיות נוכחים ברגע ולהזין לא רק את הגוף שלנו אלא גם את הנשמה..?
מוזמנות ומוזמנים למפגש יוצא דופן בו נראה כיצד פעולות יומיומיות כגון אכילה יכולות להפוך לתרגול פילוסופי-רוחני שעוזר לנו להתפתח ולהיות יותר מאושרים.

**המפגש כולל תרגיל באכילה.

מי אנחנו?
אקרופוליס החדשה היא תנועה של אנשים החולמים על עולם טוב יותר, המתחיל קודם כל ולפני הכל באדם טוב יותר. אדם זה נמצא בתוך כל אחד ואחת מאיתנו – זה המבקש לגעת בחיים, לראות את האחר, לחזור לידיעה הפנימית שאנחנו חלק ממשהו רחב יותר. המילה "אקרופוליס" משמעה "העיר העליונה" – אותו חלק גבוה בערי יוון העתיקה, המסמל את החלק הגבוה באדם. בכולנו יש ערים "נמוכות" – מקומות של אגו ונפרדות, אבל בכולנו יש גם מן הערכים האוניברסליים – טוב, צדק, יופי, אומץ ואמונה. אנו מאמינים כי העולם זקוק ליותר "ערים עליונות" שכאלו –  אשר לא בנויות מאבן אלא מבני אדם שמחפשים להכיר את עצמם ולגלות מחדש את הקשר הנסתר המחבר אותנו זה לזה, לטבע ולמורשת האנושית.


רוצים להתעדכן בפעילויות הבאות שלנו? יש שלל דרכים ?
– לחצו כאן כדי להצטרף לקבוצת הוואטסאפ השקטה שלנו
– לחצו כאן  כדי לעקוב אחרינו באינסטגרם
– לחצו כאן כדי להיות חברים שלנו בפייסבוק

לפרטים נוספים:
04-8402660