חדש!!! פודקאסט הסכת - ״פילוסופיה לחיים״

ניתן להאזין גם ב -

Spotify
Google Podcasts
Apple Podcasts
Castbox
RSS
בפרק זה שוחחנו ווירטואלית עם תמר בן שושן, שעוסקת בטיפול פסיכולוגי, ושניהלה בעבר את מכון היגאה לרפואה מסורתית, מיסודה של אקרופוליס החדשה העוסק ברפואה מסורתית ובחיבור בין גוף נפש ורוח. על מחלה וריפוי, והחשיבות של המחלה בחיינו כשליח שמאפשר לנו להבין שהתרחקנו מעצמנו ואם נקשיב לו - נוכל להיות בריאים יותר בזכות המחלה.
״פילוסופיה לחיים״ פודקאסט מבית אקרופוליס החדשה בית ספר לפילוסופיה כדרך חיים - אנחנו שמחים ונרגשים לעלות לאוויר עם פודקאסט ראשון ולהביא את רוח הפילוסופיה אליכם הביתה. בפרק הראשון שוחחנו ווירטואלית עם רונן חלבי, מנהל אקרופוליס החדשה בישראל על שאלת הרלוונטיות והמעשיות של הפילוסופיה בחיינו, וגם כמובן בתקופות משבר.
אנו שמחים ונרגשים לקראת העליה לאויר של הפודקאסט החדש שלנו! זה זמן מה שרצינו לעלות לאוויר פודקאסט העוסק בחיים דרך הגישה הפילוסופית והנה זה קורה, בפודקאסט נשוחח על נושאים שונים מהחיים של כולנו וננסה להתבונן בהם דרך המבט הפילוסופי, כדי לנסות ליישם ולחיות את הגישה הפילוסופית באופן מעשי. חלק מהנושאים שניגע בהם בפרקים השונים הם הפרקטיות של הפילוסופיה, מחלה וריפוי, משבר רבע החיים, מזל וגורל ועוד. אם עוד לא יצא לכם להכיר אותנו אז נעים להכיר! הנה קצת עלינו...

עקבו אחרינו -

מוזמנות/ים לשתף -