ריטריט פילוסופי – לפגוש את עצמי, לפגוש את החיים

שבת | 9:00-16:30
סירקין 15, חיפה

דווקא עכשיו, כשהכל כ"כ סוער ורועש, איך אפשר להתעלם ממה שקורה בתוכנו?
מוזמנים ליום חווייתי ומלא עוצמה בו נעצור את השגרה הרגילה כדי שנוכל לפגוש את עצמנו ברבדים הכי עמוקים בתוכנו.
✅ ניפגש עם פחדים ומחסומים ונעבוד יחד כדי להתגבר עליהם.
✅ נראה כיצד הקשבה פנימה יכולה לעזור לנו לצאת החוצה.
✅ ונחווה את הקשר בין המפגש עם עצמי והאחר ליכולת להביא טוב בעולם!
זו הזמנה לתהליך עמוק ומרגש, ממש כאן בקריות!


ממה מורכב הריטריט?
היום עובר דרך שלושה שערים. בכל שער נתנסה במגוון של תרגילים שיעזרו לנו להיפגש עם עצמנו, עם הכוחות שקיימים בנו, עם המחסומים שיש בתוכנו ועם הצעות פרקטיות לתרגולים כדי להרחיב את הגבולות שלנו ולצאת החוצה לעולם.
🔆השער הראשון – מראה של אש >> מי אני באמת? ניפגש עם האיכויות שקיימות בתוכנו ונראה מה מפריע להן לצאת החוצה ולהתבטא בעולם.
🔆השער השני – יש עוד אנשים מסביב >> אנחנו כל הזמן באינטראקציות עם אחרים, אך האם אנו שמים לב עד כמה אנו מושפעים? האם אנו בהכרה להשפעה שיש לנו על האחר? בשער זה נשים זרקור על הקשר שבין האינדיווידואל לחברה ונחפש כיצד להביא לשם הרמוניה.
🔆השער השלישי – מבפנים החוצה >> איך נוכל לברוא מציאות בה הערכים והאמונות שלנו מתבטאים בעולם? בשער זה נחקור כיצד לקחת את הטוב ביותר שקיים בתוכנו ולהביא אותו החוצה לעולם.


אז איך זה הולך להיות?

הריטריט הוא בעיקר חווייתי! אנחנו מביאים לכם מגוון של תרגילים שנוגעים בחלקים שונים בתוכנו… תרגילי כתיבה, נשימה, משחקים, התבוננות, שיח פילוסופי, מפגש עם מיתוסים ועוד… כל זה כדי לאפשר לכם להעמיק את הקשר עם עצמכם ועם החיים.

🎁זה הזמן לתת לעצמכם את המתנה הזו🎁


*הריטריט כולל ארוחת צהרים, שתייה חמה וכיבוד קל 🙂


מי אנחנו?

אקרופוליס החדשה היא תנועה של אנשים החולמים על עולם טוב יותר, המתחיל קודם כל ולפני הכל באדם טוב יותר. אדם זה נמצא בתוך כל אחד ואחת מאיתנו – זה המבקש לגעת בחיים, לראות את האחר, לחזור לידיעה הפנימית שאנחנו חלק ממשהו רחב יותר. המילה "אקרופוליס" משמעה "העיר העליונה" – אותו חלק גבוה בערי יוון העתיקה, המסמל את החלק הגבוה באדם. בכולנו יש ערים "נמוכות" – מקומות של אגו ונפרדות, אבל בכולנו יש גם מן הערכים האוניברסליים – טוב, צדק, יופי, אומץ ואמונה. אנו מאמינים כי העולם זקוק ליותר "ערים עליונות" שכאלו –  אשר לא בנויות מאבן אלא מבני אדם שמחפשים להכיר את עצמם ולגלות מחדש את הקשר הנסתר המחבר אותנו זה לזה, לטבע ולמורשת האנושית.


רוצים להתעדכן בפעילויות הבאות שלנו? יש שלל דרכים ?
– לחצו כאן כדי להצטרף לקבוצת הוואטסאפ השקטה שלנו
– לחצו כאן  כדי לעקוב אחרינו באינסטגרם
– לחצו כאן כדי להיות חברים שלנו בפייסבוק

לפרטים נוספים:
04-8402660